Ексклюзивні можливості УСО

Лише ті, хто інвестує у свій бізнес більше ніж інші, той і отримає значно більшу віддачу ніж його конкуренти. Це далеко не все, що можна замовити додатково. Ми зараз показали […]

Лише ті, хто інвестує у свій бізнес більше ніж інші, той і отримає значно більшу віддачу ніж його конкуренти.

Це далеко не все, що можна замовити додатково. Ми зараз показали лише незначну частину з усіх наявних можливостей у системі. Це набір функцій, який розпочне працювати на вас відразу — з перших днів використання нашої програми .

Але, окрім цього, для найпросунутіших організацій, котрі бажають бути значно вище за своїх конкурентів, ми маємо додаткові — ексклюзивні пропозиції, котрі епатуватимуть Ваших клієнтів та торгівельних партнерів.

Наприклад, Ви можете замовити, щоб на окремому великому екрані зображувалися зведення з усіх ваших торгівельних точок. Щоб Ви у режимі реального часу контролювали: свої прибутки, виконання завдань співробітниками або терміни здачі замовлень.

Також, Ви можете замовити зв’язок з платіжними терміналами, щоб клієнти мали можливість оплачувати свої замовлення не лише у магазині, але і у найближчому терміналі. Такі проплати автоматично зображуватимуться у програмі.

Якщо під час продажу у Вас заповнюються угоди та інші документи, ми можемо налаштувати їх автоматичне заповнення, щоб один ваш працівник з допомогою нашої програми виконував такий же обсяг робіт як декілька співробітників але без програми для автоматизації.

Також, з нашою допомогою Ви можете інтегрувати оцінку якості роботи клієнтами. Після здійснення покупки, клієнту надходитиме SMS, у якому йому пропонуватиметься оцінити роботу менеджера. Аналіз такого SMS-голосування керівник зможе переглядати безпосередньо у самій програмі. Якщо Ви маєте власний web-сайт, можна налаштувати зв’язок з цим сайтом. Наприклад, щоб клієнт бачив актуальні залишки товару або міг зробити замовлення безпосередньо з сайту. Також ми можемо налаштувати зв’язок і з телефонією. Наприклад, дзвонить телефон у менеджера. В цю мить, доки відбувається дзвінок, може автоматично з’являтись особиста картка клієнта, який телефонує!

Неймовірно ефектно виглядатиме, коли Ви, підіймаючи слухавку, зможете відразу звернутися до клієнта на ім’я, сказавши: «Вітаю, шановний Петро Петрович!».

Клієнт думатиме: «Нічого собі! Я у них купував дуже давно, а мене все ще пам’ятають! Я у них на особливому рахунку! ОЦЕ СЕРВІС!!!. Така функція збільшить лояльність Ваших клієнтів, а ваші продажі зростуть іще більше!

Але і це іще не все! У спливаючій під час дзвінку картці, окрім імені клієнта може зображуватися інша корисна інформація:

  • коли і що купував клієнт востаннє,
  • які у нього побажання,
  • який менеджер його обслуговує,
  • чи є у клієнта відкрите замовлення і на якому етапі виконання воно знаходиться,
  • це проблемний чи VIP-клієнт.
  • І т.д.

Тобто, Ваш співробітник, навіть якщо там у хвилину дзвінка сидітиме новенька або не дуже кмітлива дівчинка, не витрачатиме ЖОДНОЇ СЕКУНДИ на пошук інформації. А це означає, що продуктивність Вашої організації буде максимальною! Швидше — просто нікуди! І навіть це іще не все! Ультра-просунуті торгівельні організації можуть навіть замовити «розпізнавання облич«. Програма впізнаватиме покупця при вході до магазину або на касі.

Таким чином, Ви під час реального спілкування зможете звертатися до кожного покупця на ім’я. А також відразу розпізнавати небажаних або VIP-клієнтів.

Отже, якщо базова комплектація нашої програми доступна всім організаціям без винятку! То ексклюзивні функції будуть по кишені далеко не кожному, тому вони завжди лишатимуться ексклюзивними!

Лише ті, хто інвестує у свій бізнес більше ніж інші, той і отримає значно більшу віддачу ніж його конкуренти! Помітьте, наша програма преміум-класу — це повноцінні інвестиції у Вашу справу.

А більш детальну інформацію Ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті. Або зконтактувавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом! Телефонуйте або пишіть! Дізнайтеся, як ми можемо автоматизувати Вашу організацію.

Універсальна Система Обліку — керуйте бізнесом правильно!

Автор публікації: Тетяна Шостак.

About HGB

Игра за чашкой кофе!