Феномен Львова

Та й жоден хостел у Львові не страждає від браку туристів… Місто Лева може пишатися не лише багатою історичною спадщиною, але й перспективним сьогоденням. Щороку культурну столицю України відвідують сотні […]

Та й жоден хостел у Львові не страждає від браку туристів…

Місто Лева може пишатися не лише багатою історичною спадщиною, але й перспективним сьогоденням. Щороку культурну столицю України відвідують сотні тисяч туристів, а часом цифра перевершує позначку в 1 чи 2 мільйони гостей. Визначні місця Львова ніби магнітом притягують любителів старовини, а численні культурні заходи майже щовихідних збирають тут шанувальників веселого і пізнавального відпочинку. Окремий інтерес у туристів викликають ресторани Львова, ці маленькі осередки унікального поєднання мистецтва і кулінарних традицій.

Кнайпи та кафе Львова завжди переповнені на вихідних та святах, а перед деякими особливо популярними закладами шикуються черги. Те ж саме можна сказати і про хостели Львова. Бронювати місце у них радять заздалегідь, особливо, якщо плануєте візит до міста під час проведення якогось особливо масштабного заходу – Форуму видавців, новорічно-різдвяних святкувань, фестивалю Alfa Jazz Fest тощо.

Популярна також подобова оренда квартир – Львів пропонує гостям безліч таких варіантів. Проте ціни на це житло доволі нестабільні і різко підскакують на кожне свято. Попри це, квартири подобово (Львів) користуються попитом навіть під час таких стрибків вартості. Та й жоден хостел у Львові не страждає від браку туристів!

Саме в цьому й полягає дивовижний феномен міста Лева – сюди хочеться їхати! Адже кожен турист знає, що незручності з орендою житла, штовханиною у громадських місцях та переповненими закладами громадського харчування окупляться завдяки дивовижній атмосфері Львова, його привітності і дійсно приголомшливими можливостями для цікавого відпочинку. Щороку тут проводиться понад 100 фестивалів – музичних, кулінарних, театральних та ін. Крім того, в жодному іншому місті України Ви не знайдете такої кількості музеїв та історичних пам’яток.

Свого часу місту Лева присвятили свої пісні такі відомі українські виконавці та гурти, як «Скрябін», Тарас Чубай, «Піккардійська терція», «Мері» та багато інших. Скільки віршів та книг присвячено Львову – годі й рахувати. Це місто залишає відбиток не лише на сучасній українській музиці та літературі, але й залишається приємним спогадом у душі кожного, хто тут побував. Відвідайте Львів, щоб зануритися в неповторну атмосферу свята, пройнятися колоритом справжнього культурного осередку України і відпочити так, як не вдасться в жодному іншому місті – з відчуттям затишку і тепла.

Tags:

About HGB

Игра за чашкой кофе!