Оцінка сільськогосподарської техніки

Оцінювачі можуть проводити оцінку будь якого обладнання, в будь якій точці України, якщо цьому не забороняє законодавство країни… Оцінка сільськогосподарської техніки Оцінка сільськогосподарської техніки потрібна для вирішення багатьох задач. Сьогодні […]

Оцінювачі можуть проводити оцінку будь якого обладнання, в будь якій точці України, якщо цьому не забороняє законодавство країни…

Оцінка сільськогосподарської техніки

Оцінка сільськогосподарської техніки потрібна для вирішення багатьох задач. Сьогодні така робота є невід’ємною частиною активного, ділового життя українців.

Що включає в себе сільськогосподарська техніка? С/г техніка включає в себе наступне: трактори, комбайни, сівалки, обладнання та інвентар для обробки ґрунту, обладнання для збору урожаю та інший сільськогосподарський інвентар і устаткування. Все це майно має свою вартість, має свій ринок попиту та пропозиції.

Як визначити ринкову вартість вище наведеного майна, як дізнатися їхню ціну на сьогоднішній день, із урахуванням всіх факторів? Оценку имущества, оценку недвижимости проводять експерти оцінювачі, які мають дозвільні документи для проведення оціночних процедур, які добре орієнтуються на ринку нерухомості, майна, обладнання та іншого. Вам потрібно просто звернутися до оціночної компанії та замовити там експертну оцінку.

Скільки коштує така послуга? Сьогодні вартість оцінки такого типу майна становить від 400 грн., все залежить від складності роботи, специфіки майна, кількості одиниць, та іншого. Для більш детального ознайомлення із процедурою оцінки, вартістю такої роботи і іншого, зайти на сайт компанії http://ru.khorivagroteh.in.ua/ ХоривАгроТех, там Ви отримаєте багато корисної інформації.

Для яких цілей потрібна така послуга? Такий вид послуг потрібен для наступних цілей:

  • Для залучення кредитних коштів, отримання кредиту від заставу;
  • Для вирішення судового спору;
  • Для сплати судового збору, сплати податку;
  • Пред’явлення в посольстві, консульстві, податковій;
  • Для продажу, купівлі, дарування, успадкування, міни.

Терміни виконання оцінки с/г техніки в середньому складають від однієї до трьох діб. Для більшого уточнення щодо строків, радимо Вам спочатку проконсультуватися в експертів. В деяких випадках, якщо це типовий об’єкт, Ви зможете отримати готовий звіт в день замовлення.

Оцінювачі можуть проводити оцінку будь якого обладнання, в будь якій точці України, якщо цьому не забороняє законодавство країни.

Для замовлення такого типу послуг, Вам потрібно надати документи в вигляді копій або в електронному вигляді. Документи можна передати в офісі у руки, або ж надіслати на електронну пошту, вайбер.

Радимо Вам, перед тим як замовити таку роботу, спочатку дізнатися чи є в компанії всі документи: сертифікат, довідка, свідоцтво та інше, а вже тільки переконавшись в їх наявності, можна замовляти роботу.

About HGB

Игра за чашкой кофе!