Про книгу Гузеєвої Наталії «Як Петрик П’яточкін слоників рахував»

Петі П’яточкіна і його пригоди, здатні захопити малюків своєю неординарністю і захоплюючим сюжетом… Наталія Анатоліївна Гузеєва — знаменита письменниця, автор численних сценаріїв, і творів, а також улюбленого персонажа всіх дітей […]

Петі П’яточкіна і його пригоди, здатні захопити малюків своєю неординарністю і захоплюючим сюжетом…

Наталія Анатоліївна Гузеєва — знаменита письменниця, автор численних сценаріїв, і творів, а також улюбленого персонажа всіх дітей — Петі П’яточкіна. Книга про його пригоди вийшла зовсім недавно (2015), і практично відразу ж набула популярності серед дитячої аудиторії. Вона написана автором для найменших читачів – діток від 3 до 6 років.

Про що ця книга? Про найактивнішого хлопчика в світі. Цей персонаж досить грайливий, любить бавитися, пустувати і фантазувати. Він може потрапляти в різні ситуації, навіть не переступаючи поріг власного будинку. Образ хлопчика Петі П’яточкіна — це веселий хлопчисько, пустотливий і забавний одночасно. Він ходить в дитячий сад, вирізняється товариськістю серед своїх ровесників. Хлопчик був настільки активний, що його вчителька ніяк не могла змусити його слухатися. Він не спав в обід, коли всі дітки лягали відпочивати. І тоді вона запропонувала йому порахувати слоників, щоб швидше заснути. Історія непосиди

Петі П’яточкіна і його пригоди, здатні захопити малюків своєю неординарністю і захоплюючим сюжетом. Малюки завжди із задоволенням слухають цю чудову розповідь до самого кінця. Коли Петя нарешті заснув, йому легко вдалося порахувати уві сні слоників в Африці, завести міцну дружбу з роботом, і нічого не змогло зупинити його цікавість в пошуках Діда Мороза. Всі ці кумедні пригоди і їх фінал можна дізнатися, ознайомившись з книгами цієї чудової дитячої письменниці. Пригоди чекають на вас вже з першої сторінки книги.

Що приваблює дітей в цій книзі? Яскраві і кольорові картинки, незвичайні історії, що захоплюють своєю новизною, яка не залишить байдужою жодну дитину. Читачі зможуть ознайомитися з книгою про «Петю П’яточкіна» на українській і російській мові.

Книга Наталії Гузеєвої «Як Петрик П’яточкін слоників рахував» — найкраща в списку всеукраїнських рейтингів. Цю та інші книги Наталії Гузеєвої ви можете замовити і купити в популярному інтернет магазині дитячого та літератури інших жанрів — «Ерудит». на сторінок сайту магазину ви знайдете багато новинок сучасної і класичної літератури для всієї сім’я: дитяча, художня література, класика, навчальні та довідкові посібники російською, українською та іншими мовами. Також варто відзначити, що на поточний момент в магазині дію знижки на ряд популярних літературних творів. поспішайте купити улюблену книгу за найкращою ціною!

Tags:

About HGB

Игра за чашкой кофе!