Світ Fallout 4

Дія гри починається в 2077 році, коли світ стоїть на порозі чергової війни… Як і всі інші частини, четверта частина гри починається зі вступного ролика, в якому герой розповідає про […]

Дія гри починається в 2077 році, коли світ стоїть на порозі чергової війни…

Як і всі інші частини, четверта частина гри починається зі вступного ролика, в якому герой розповідає про свого предка. Його прадід воював у роки другої світової війни серед солдатів американської армії.


Після закінчення війни американський уряд стало застосовувати атомну енергію як абсолютно новий і ефективний джерело енергії.

Сюжет

Оточення головного героя вражає з перших кадрів — будинок обслуговують кілька футуристичних машин, зустрічаються домашні роботи.

Але перспектива світу не так радісна, після величезного стрибка в розвитку в усьому світі розпочалася війна за ресурси, яких залишалося все менше і менше. Населення різко збідніло.

Дія гри починається в 2077 році, коли світ стоїть на порозі чергової війни.

Гравцеві показано звичайний ранок головного героя — він прокидається, проводить ранкові гігієнічні процедури і грає зі своїм малюком, спілкується з дружиною/чоловіком (в залежності від статі обраного персонажа).

За цим посиланням ви можете скачати міні ігри безкоштовно.

В цей час в будинок приходить приходить фахівець корпорації Волт-Тек, який стверджує, що мирне життя ось-ось закінчиться і наполегливо пропонує забронювати для себе і своєї сім’ї місце в сховищі їхньої компанії.

Герой сумнівається, але в підсумку погоджується і резервує собі місце.

Буквально через кілька хвилин по телебаченню показують новини, з яких герой дізнається про почалися бомбардування американських міст. Так вся сім’я потрапляє в притулок і піддається впливу кріосна.

Геймлей

Захоплює з перших хвилин. Світ у грі відкритий, а на сценарій розвитку подій можуть вплинути навіть дрібні проступки головного героя або не обдумано сказані слова.

При цьому ставлення інших персонажів може зміниться на протилежне, отже весь ланцюжок квестів, що з ними пов’язана, буде інший.

Можливо також, що він не буде доступна зовсім.

Гравець може облаштовувати територію на свій розсуд, будувати укріплення або житлові споруди, удосконалювати предмети і створювати нові з окремих предметів і матеріалів.

Це актуально для створення та удосконалення броні, різних видів зброї і виготовлення деяких інших необхідних речей.

Стратегії скачати дуже просто, скористайтесь зазначеним посиланням і ви завантажите їх на свій комп’ютер.

Вся наша редакція одноголосно рекомендує вам встановити гру і насолодитися її геймплеєм, приголомшливою графікою і захоплюючим сюжетом.

Tags:

About HGB

Игра за чашкой кофе!