Якісна продукція від аграрної компанії Агросем чекає на вас!

Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка може запропонувати все саме необхідне для отримання гарного врожаю. Картопля відноситься до рослин, які неймовірно чутливі до нестачі або ж навпаки, до надлишку вологи. […]

Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка може запропонувати все саме необхідне для отримання гарного врожаю.

Картопля відноситься до рослин, які неймовірно чутливі до нестачі або ж навпаки, до надлишку вологи. Якщо під час поливання будуть якісь збої, то це негативно буде впливати на ріст картоплі та врожай. Якщо грунт буде постійно занадто зволожений, будуть присутні застої води, то через деякий час рослини починають гнити. При недостатньому поливі або ж під час засухи врожайність культури буде мінімальною.

Коренева система картоплі грає дуже важливу роль. Вона повинна забезпечити достатнім харчуванням і поживними компонентами не тільки бадилля, але й бульби. Із-за того, що рослина має слабко розвинену кореневу систему, треба правильно доглядати за овочем. Городник повинен допомогти здолати всі труднощі і знизити навантаження, щоб отримати досить гарний врожай.

Як правило, картоплю потрібно висаджувати приблизно в середині травня, коли земля уже достатньо прогрілась. Температура повітря при цьому повинна бути стабільно не нижче 12 градусів тепла. Варто зауважити, що саме в цей період грунт зберігає достатню кількість вологи, яка потрібна рослині, щоб вона почала проростати. Після того, як картопля буде посаджена, їй потрібно всього декілька днів щоб вкоренитись. Через декілька тижнів почнуть з’являтись перші паростки.

Небажано поливати овочі зразу після того, як він буде висаджений. Це може стати причиною появлення поверхневих коренів, що негативно вплине на розмір врожаю. Подобні саджанці будуть постійно потребувати додаткової кількості вологи и поживних компонентів. Якщо їх буде не вистачати, то не буде зав’язуватись бульба.

Перший раз картоплю потрібно поливати тоді, коли розмір паростків досягне 5-10 сантиметрів. При цьому важливо пам’ятати про одну деталь: якщо рослини були висаджені після тривалої спекотної погоди під час якої не було дощів, то спочатку треба гарно полити город і тільки через пару днів садити овоч.

Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка може запропонувати все саме необхідне для отримання гарного врожаю. Покупці можуть без проблем придбати якісне добриво та насіння, а також різноманітну техніку, обладнання і комплектуючі запчастини до нього по розумній ціні.

Компанія пропонує досить широкий асортимент товарів, тому кожний зможе підібрати саме те, що йому потрібно. Якщо під час оформлення замовлення виникнуть якісь труднощі, то можна звернутись до консультантів. Вони допоможуть в усьому розібратись і швидко приймуть ваше замовлення.

Джерело: https://agrosem.ua/

About HGB

Игра за чашкой кофе!